Kim jesteśmy
IMI Consulting utworzono w 1992 roku celem zapewnienia jak najlepszych usług doradczych dla przedsiębiorców.

Specjalizując się w tym sektorze i realizując naszą misję, oferujemy dziś usługi na najwyższym poziomie. Zarówno nasi pracownicy jak i kadra kierownicza są do dyspozycji przedsiębiorców, pomagając i doradzając we wszystkich sprawach dotyczących obowiązującego prawa polskiego a także w kontaktach z polskimi instytucjami i urzędami.

Naszym głównym celem jest wypracowanie dwustronnej współpracy z klientem poprzez oferowane usługi i ułatwienie mu poznania polskich realiów dotyczących księgowości. Tłumaczymy dokumenty księgowe przedsiębiorców działających w Polsce na język włoski i angielski, dostarczamy bieżących informacji dotyczących zmian w obowiązującym prawie - każda taka wiadomość w odpowiedniej wersji językowej jest dostarczana bezpośrednio do naszych klientów wybranym kanałem komunikacji.

Nasz personel posiada doskonałą znajomość języka włoskiego i angielskiego, zwłaszcza słownictwa branżowego, związanego z prowadzeniem spółek, zarówno od strony zarządzania jak i księgowości. Do każdej firmy delegujemy kompetentne osoby, które są gotowe rozwiązać problemy i wątpliwości naszych klientów dotyczące księgowości, opłat, podatków, itp.

EAST GATE - BRESCIA 19/20 GIUGNO 2008 (PDF 2,1MB)ZAPYTANIE OFERTOWE o dostawę sprzętu, oprogramowania, usług IT i materiałów promocyjnych (PDF, 40kB, aktualizacja 5.09.2011 r.)